Analog Devices Inc.
型号:
ADA4505-4ACBZ-R7
封装:
14-WLCSP (1.46x2.96)
批次:
-
描述:
IC CMOS 4 CIRCUIT 14WLCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5245
$3.5245
10
$3.1692
$31.692
25
$2.9963
$74.9075
100
$2.596635
$259.6635
250
$2.463502
$615.8755
500
$2.210479
$1105.2395
1000
$1.864261
$1864.261
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.006V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 50 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 7µA (x4 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 0.5 pA |
| Supplier Device Package | 14-WLCSP (1.46x2.96) |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-UFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | ADA4505 |