Analog Devices Inc.
型号:
ADAU1452WBCPZ-RL
封装:
72-LFCSP-VQ (10x10)
批次:
-
描述:
IC AUDIO PROCESSOR 72LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.981
$18.981
10
$17.442
$174.42
25
$16.71848
$417.962
100
$14.730415
$1473.0415
250
$14.007446
$3501.8615
500
$13.103749
$6551.8745
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | ROM (32kB) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 72-LFCSP-VQ (10x10) |
| Series | Automotive, SigmaDSP® |
| Clock Rate | 294.912MHz |
| Type | Sigma |
| Package / Case | 72-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Core | 1.20V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C, SPI |
| Base Product Number | ADAU1452 |
| On-Chip RAM | 160kB |