Burr Brown
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
3
$141.265
$423.795
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Input Type | Single Ended |
| Voltage - Supply, Digital | ±11.4V ~ 16V |
| Architecture | SAR |
| Configuration | ADC |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Data Interface | Parallel, Serial |
| Voltage - Supply, Analog | ±11.4V ~ 16V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Reference Type | External |
| Supplier Device Package | 28-CDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Ratio - S/H:ADC | 0:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Burr Brown |
| Features | - |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Bulk |
| Sampling Rate (Per Second) | - |