Analog Devices Inc.
型号:
ADG3245BRU-REEL7
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC SW BUS 2.5/3.3V 8BIT 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
238
$1.197
$284.886
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8 x 1:1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ADG3245 |