Analog Devices Inc.
型号:
ADG901BCPZ-500RL7
封装:
8-LFCSP (3x3)
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SPST 2.5GHZ 8LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.762
$3.762
10
$3.3801
$33.801
25
$3.19504
$79.876
100
$2.769155
$276.9155
250
$2.627092
$656.773
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| IIP3 | 36dBm |
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Frequency Range | 0Hz ~ 2.5GHz |
| Circuit | SPST |
| Topology | Absorptive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-LFCSP (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2.75V |
| Test Frequency | 1GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Isolation | 40dB |
| Features | - |
| P1dB | 17dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | ADG901 |