NVE Corp/Sensor Products
型号:
ADH025-00E-TR
封装:
8-MSOP
批次:
-
描述:
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.408
$4.408
10
$3.30315
$33.0315
25
$2.93588
$73.397
50
$2.7892
$139.46
100
$2.71586
$271.586
500
$2.275459
$1137.7295
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Test Condition | - |
| Output Type | Digital |
| Current - Supply (Max) | 6.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Current - Output (Max) | 24mA |
| Series | AD |
| Function | Omnipolar Switch |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Technology | Magnetoresistive |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 30V |
| Mfr | NVE Corp/Sensor Products |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 1.2mT Trip, 0.2mT Release |