Analog Devices Inc.
型号:
ADL5321ARKZ-R7
封装:
SOT-89-3
批次:
-
描述:
IC AMP CELL 2.3GHZ-4GHZ SOT89-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.372
$7.372
10
$6.7545
$67.545
25
$6.1408
$153.52
100
$5.52672
$552.672
250
$5.06616
$1266.54
500
$4.6056
$2302.8
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 90mA ~ 100mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-243AA |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 2.6GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 2.3GHz ~ 4GHz |
| Noise Figure | 4dB |
| P1dB | 25.7dBm |
| RF Type | Cellular, CDMA, GSM, ISM, PCS, W-CDMA AND WLL |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 13.2dB ~ 14.6dB |
| Base Product Number | ADL5321 |