Analog Devices Inc.
型号:
ADL5523ACPZ-R7
封装:
8-LFCSP-VD (3x3)
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 400MHZ-4GHZ 8LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.9685
$4.9685
10
$4.43745
$44.3745
25
$3.9938
$99.845
100
$3.63888
$363.888
250
$3.283884
$820.971
500
$2.946634
$1473.317
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 60mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-LFCSP-VD (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5V |
| Test Frequency | 900MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 400MHz ~ 4GHz |
| Noise Figure | 0.8dB |
| P1dB | 21dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 21.5dB |
| Base Product Number | ADL5523 |