Analog Devices Inc.
型号:
ADM560JRSZ
封装:
28-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.6045
$9.6045
10
$8.67635
$86.7635
25
$8.2726
$206.815
100
$7.183235
$718.3235
250
$6.860368
$1715.092
500
$6.255028
$3127.514
1000
$5.447927
$5447.927
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 4/5 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 116Kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | ADM560 |