首页 / 执行器/气缸 / ADN-S-32-10-I-P-A
minImg
ADN-S-32-10-I-P-A
Festo Corporation
型号:
ADN-S-32-10-I-P-A
描述:
COMPACT CYLINDER
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Pressure 9 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar)
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Construction Compact Cylinder
Operation Double Acting
Product Status Active
Connection Method M5
Weight -
Shaft Detail -
Series AND-S
Type Linear Actuator
Mfr Festo Corporation
Features -
Stroke Length 0.394" (10.00mm)