Analog Devices Inc.
型号:
ADN4661BRZ-REEL7
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC DRIVER 1/0 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.755
$2.755
10
$2.47855
$24.7855
25
$2.33776
$58.444
100
$1.99196
$199.196
250
$1.87036
$467.59
500
$1.636565
$818.2825
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/0 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Duplex | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 600Mbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Base Product Number | ADN4661 |