Analog Devices Inc.
型号:
ADP2450ACPZ-2-R7
封装:
32-LFCSP-WQ (5x5)
批次:
-
描述:
INDUSTRIAL CIRCUIT BREAKER PMU
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1965
$5.1965
10
$4.66925
$46.6925
25
$4.41408
$110.352
100
$3.825555
$382.5555
250
$3.629418
$907.3545
500
$3.256657
$1628.3285
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Series | - |
| Applications | Circuit Breaker |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 36V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.35mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Base Product Number | ADP2450 |