首页 / 线性稳压器 / ADP3300ARTZ-3.2-R7
minImg
ADP3300ARTZ-3.2-R7
Analog Devices Inc.
型号:
ADP3300ARTZ-3.2-R7
封装:
SOT-23-6
描述:
IC REG LINEAR 3.2V 50MA SOT23-6
库存 : 555
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 410
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 300 µA
PSRR -
Voltage - Input (Max) 12V
Output Type Fixed
Current - Output 50mA
Number of Regulators 1
Output Configuration Positive
Current - Supply (Max) 1.7 mA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT-23-6
Series anyCAP®
Control Features Error Flag, Shutdown
Package / Case SOT-23-6
Protection Features Over Current, Over Temperature
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.2V
Voltage Dropout (Max) 0.17V @ 50mA