Analog Devices Inc.
型号:
ADPA1106ACGZN
封装:
32-LFCSP-CAV (5x5)
批次:
-
描述:
IC AMP RADAR 2.7-3.5GHZ 32LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$515.3085
$515.3085
10
$481.51795
$4815.1795
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 300mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-LFCSP-CAV (5x5) |
| Series | ADPA1106 |
| Package / Case | 32-LFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 50V |
| Test Frequency | 2.7GHz ~ 3.1GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 2.7GHz ~ 3.5GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | - |
| RF Type | Radar |
| Package | Tray |
| Gain | 25dB |
| Base Product Number | ADPA1106 |