ADPQ-2-250+
Mini-Circuits
型号:
ADPQ-2-250+
描述:
RF PWR DVDR 150MHZ-250MHZ 6SMD
用户指南
Insertion Loss 0.2dB
Series -
Specifications Isolation (Min) 17dB, 4° Imbalance (Max)
Package / Case 6-SMD, Flat Leads
Mfr Mini-Circuits
Frequency 150 MHz ~ 250 MHz
Package Tape & Reel (TR)
Size / Dimension 0.310" L x 0.220" W x 0.206" H (7.87mm x 5.58mm x 5.23mm)