Analog Devices Inc.
型号:
ADR127BUJZ-REEL7
封装:
TSOT-6
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.12% TSOT6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.429
$7.429
10
$6.70985
$67.0985
25
$6.3973
$159.9325
100
$5.554745
$555.4745
250
$5.305104
$1326.276
500
$4.83702
$2418.51
1000
$4.212889
$4212.889
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 9µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 5 mA |
| Tolerance | ±0.12% |
| Temperature Coefficient | 9ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 95µA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | TSOT-6 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 18V |
| Base Product Number | ADR127 |