Analog Devices Inc.
型号:
ADR1399KHZ
封装:
TO-46-4
批次:
-
描述:
PRECISION HEATED BURIED ZENER RE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 1.44µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 20 mA |
| Tolerance | ±0.05% |
| Temperature Coefficient | 1ppm/°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 3mA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | TO-46-4 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 1.84µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | TO-46-4 Metal Can |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 7.05V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | ADR1399 |