Analog Devices Inc.
型号:
ADR512ARTZ-REEL7
封装:
SOT-23-3
批次:
-
描述:
IC VREF SHUNT 0.3% SOT23-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3655
$2.3655
10
$2.128
$21.28
25
$2.00754
$50.1885
100
$1.710475
$171.0475
250
$1.60607
$401.5175
500
$1.405316
$702.658
1000
$1.164396
$1164.396
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 4µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.3% |
| Temperature Coefficient | 60ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 100 µA |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | ADR512 |