Analog Devices Inc.
型号:
ADR530BKSZ-REEL7
封装:
SC-70-3
批次:
-
描述:
IC VREF SHUNT 0.2% SC70-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1515
$4.1515
10
$3.7259
$37.259
25
$3.52222
$88.0555
100
$3.05254
$305.254
250
$2.896018
$724.0045
500
$2.598573
$1299.2865
1000
$2.191574
$2191.574
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 22µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 15 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Temperature Coefficient | 40ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SC-70-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 50 µA |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | ADR530 |