Analog Devices Inc.
型号:
ADRF5130BCPZ
封装:
24-LFCSP (4x4)
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SPDT 3.5GHZ 24LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$33.3165
$33.3165
10
$30.723
$307.23
25
$29.34246
$733.5615
100
$26.235485
$2623.5485
250
$25.027256
$6256.814
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| IIP3 | 65dBm |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Frequency Range | 700MHz ~ 3.5GHz |
| Circuit | SPDT |
| Topology | Reflective |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-LFCSP (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 2GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Isolation | 50dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | - |
| Package | Strip |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | ADRF5130 |