Analog Devices Inc.
型号:
ADRF6658BCPZ
封装:
48-LFCSP (7x7)
批次:
-
描述:
IC MIXER DUAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.2365
$27.2365
10
$25.1237
$251.237
25
$23.99434
$599.8585
80
$21.453612
$1716.28896
230
$20.465641
$4707.09743
440
$19.47766
$8570.1704
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Mixers | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 440mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-LFCSP (7x7) |
| Series | - |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Secondary Attributes | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 690MHz ~ 3.8GHz |
| Noise Figure | - |
| RF Type | Cellular |
| Package | Tray |
| Gain | 26.5dB |
| Base Product Number | ADRF6658 |