Analog Devices Inc.
型号:
ADSP-21571CSWZ-5
封装:
176-LQFP-EP (24x24)
批次:
-
描述:
500 MHZ 2X SHARC, LQFP PACKAGE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.446
$42.446
10
$39.6036
$396.036
40
$37.94395
$1517.758
80
$34.386675
$2750.934
240
$33.200914
$7968.21936
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 176-LQFP-EP (24x24) |
| Series | SHARC® |
| Clock Rate | 500MHz |
| Type | Fixed/Floating Point |
| Package / Case | 176-LQFP Exposed Pad |
| Voltage - Core | 1.15V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| Base Product Number | ADSP-21571 |
| On-Chip RAM | 1.768MB |