Analog Devices Inc.
型号:
ADSP-21587BBCZ-5B
封装:
529-CSPBGA (19x19)
批次:
-
描述:
2XSHARC(NO ARM&REDUCED CONN)DUAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$65.1795
$65.1795
10
$61.2275
$612.275
25
$59.25226
$1481.3065
80
$54.90715
$4392.572
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | ROM (512kB) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 529-CSPBGA (19x19) |
| Series | SHARC® |
| Clock Rate | 500MHz |
| Type | Fixed/Floating Point |
| Package / Case | 529-LFBGA, CSPBGA |
| Voltage - Core | 1.10V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | CAN, I²C, SPI, SPORT, UART/USART |
| Base Product Number | ADSP-21587 |
| On-Chip RAM | 896kB |