Analog Devices Inc.
型号:
ADSP-BF514BSWZ-4
封装:
176-LQFP-EP (24x24)
批次:
-
描述:
IC DSP 16/32B 400MHZ LP 176LQFP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.1345
$26.1345
10
$24.10055
$241.0055
40
$23.01755
$920.702
80
$20.580448
$1646.43584
240
$19.6327
$4711.848
440
$18.684904
$8221.35776
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 176-LQFP-EP (24x24) |
| Series | Blackfin® |
| Clock Rate | 400MHz |
| Type | Fixed Point |
| Package / Case | 176-LQFP Exposed Pad |
| Voltage - Core | 1.30V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Package | Tray |
| Interface | I²C, PPI, RSI, SPI, SPORT, UART/USART |
| Base Product Number | ADSP-BF514 |
| On-Chip RAM | 116kB |