Analog Devices Inc.
型号:
ADSP-SC570CSWZ-4
封装:
176-LQFP-EP (24x24)
批次:
-
描述:
ARM, 1X SHARC, LQFP PACKAGE, 450
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$40.166
$40.166
10
$37.47465
$374.7465
40
$35.903588
$1436.14352
80
$32.537624
$2603.00992
240
$31.415674
$7539.76176
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 176-LQFP-EP (24x24) |
| Series | SHARC® |
| Clock Rate | 450MHz, 450MHz |
| Type | Fixed/Floating Point |
| Package / Case | 176-LQFP Exposed Pad |
| Voltage - Core | 1.10V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| Base Product Number | ADSP-SC570 |
| On-Chip RAM | 1.640MB |