Analog Devices Inc.
型号:
ADSP-SC571BSWZ-5
封装:
176-LQFP-EP (24x24)
批次:
-
描述:
ARM, 2X SHARC, LQFP PACKAGE, 500
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$52.288
$52.288
10
$48.77965
$487.7965
25
$46.73544
$1168.386
80
$42.353974
$3388.31792
230
$40.893491
$9405.50293
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 176-LQFP-EP (24x24) |
| Series | SHARC® |
| Clock Rate | 500MHz, 500MHz |
| Type | Fixed/Floating Point |
| Package / Case | 176-LQFP Exposed Pad |
| Voltage - Core | 1.15V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| Base Product Number | ADSP-SC571 |
| On-Chip RAM | 1.768MB |