Analog Devices Inc.
型号:
ADUM4135WBRWZ
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
AUTO, ISO HALF-BRIDGE GATE DRIVE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.094
$8.094
10
$5.871
$58.71
100
$4.851555
$485.1555
500
$4.24897
$2124.485
1000
$4.017208
$4017.208
2000
$3.924507
$7849.014
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Rise / Fall Time (Typ) | 16ns, 16ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 100kV/µs |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Current - Peak Output | 4.61A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Pulse Width Distortion (Max) | - |
| Series | iCoupler® |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Magnetic Coupling |
| Voltage - Output Supply | 12.25V ~ 30V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | - |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 70ns, 70ns |
| Current - Output High, Low | 13A, 14A |