Analog Devices Inc.
型号:
ADV7202KST
封装:
64-LQFP (10x10)
批次:
-
描述:
IC CODEC VIDEO 10BIT 64LQFP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
28
$10.545
$295.26
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Voltage - Supply, Digital | 4.75V ~ 5.25V |
| Data Interface | Serial |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 4 |
| Voltage - Supply, Analog | 4.75V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Series | - |
| Type | Video Codec |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Bag |
| Resolution (Bits) | 12, 10 b |
| Base Product Number | ADV7202 |