Analog Devices Inc.
型号:
ADV7282AWBCPZ-M
封装:
32-LFCSP (5x5)
批次:
-
描述:
10-BIT SD DIFF VIDEO DECODER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.323
$19.323
10
$17.75455
$177.5455
25
$17.01868
$425.467
80
$14.994924
$1199.59392
230
$14.258958
$3279.56034
440
$13.339016
$5869.16704
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Voltage - Supply, Digital | 1.71V ~ 1.89V |
| Data Interface | I²C, Serial |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 0 |
| Voltage - Supply, Analog | 1.71V ~ 1.89V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 32-LFCSP (5x5) |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Series | Automotive |
| Type | Video |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tray |
| Resolution (Bits) | 10 b |
| Base Product Number | ADV7282 |