Panasonic Electric Works
型号:
ADW1112TW
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.8305
$6.8305
10
$6.4068
$64.068
25
$5.69468
$142.367
40
$5.410012
$216.40048
100
$5.125345
$512.5345
300
$4.555886
$1366.7658
500
$4.271162
$2135.581
1000
$3.986409
$3986.409
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 8 A |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 720 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | DW |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Must Operate Voltage | 9.6 VDC |
| Release Time | 15 ms |
| Features | IEC Compliant |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Tray |
| Base Product Number | ADW1112 |