AE1090B11203
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE1090B11203
描述:
1090 MHZ ADS-B CAVITY BAND PASS
用户指南
Insertion Loss 1.2dB
Size / Dimension 5.276" L x 1.890" W (134.00mm x 48.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.933" (23.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 60MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.09GHz Center