AE121B9300
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE121B9300
描述:
121 MHZ LC BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 3dB
Size / Dimension 4.000" L x 0.600" W (101.60mm x 15.24mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 8MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 121MHz Center