AE12.771B6732
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE12.771B6732
描述:
12.771 MHZ LC BANDPASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 4dB
Size / Dimension 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 1MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 12.771MHz Center