AE1747WN2261
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE1747WN2261
描述:
1747 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
用户指南
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 10.039" L x 1.988" W (255.00mm x 50.50mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.866" (22.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 75MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 1.747GHz Center