AE208E14F15P
Conesys
型号:
AE208E14F15P
品牌:
Conesys
描述:
CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
用户指南
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert 14-15
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Conesys
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C