AE20B11018
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE20B11018
描述:
20MHZ LC BAND PASS FILTERS
用户指南
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 2.500" L x 1.125" W (63.50mm x 28.58mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case BNC In-Line Module
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 20MHz Center