AE20B9437
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE20B9437
描述:
20 MHZ LC BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 1dB
Size / Dimension 2.500" L x 1.125" W (63.50mm x 28.58mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 5MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 20MHz Center