AE270B5498
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE270B5498
描述:
270 MHZ LC BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 2dB
Size / Dimension 2.380" L x 1.000" W (60.45mm x 25.40mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 1.012" (25.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 270MHz Center