AE273T14A15S
Conesys
型号:
AE273T14A15S
描述:
CONN PLUG FMALE 15POS CRIMP
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Bright Cadmium
Shell Size - Insert 14-15
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 150°C