AE284T24B24S
Conesys
型号:
AE284T24B24S
描述:
CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 24-24
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C