AE42.58B5469
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE42.58B5469
描述:
42.58 MHZ LC BAND PASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 8dB
Size / Dimension 1.500" L x 0.500" W (38.10mm x 12.70mm)
Mounting Type Through Hole
Height (Max) 0.412" (10.46mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-DIP Module
Bandwidth 500kHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 42.58MHz Center