AE666R16B10PN
Conesys
型号:
AE666R16B10PN
品牌:
Conesys
描述:
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
库存 : 107
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 13A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Black Anodized
Shell Size - Insert 16-10
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Conesys
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C