AE70B10147
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE70B10147
描述:
70 MHZ LC BANDPASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 4dB
Size / Dimension 4.000" L x 1.250" W (101.60mm x 31.75mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case BNC In-Line Module
Bandwidth 4MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 70MHz Center