AE775W18-32PZ
Conesys
型号:
AE775W18-32PZ
描述:
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 18-32
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 175°C