AE776L12-10PY
Conesys
型号:
AE776L12-10PY
描述:
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
库存 : 45
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600VDC
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Electroless Nickel
Shell Size - Insert 12-10
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C