AE8000SSH6601
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE8000SSH6601
描述:
8000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HIG
用户指南
Insertion Loss 1.5dB
Size / Dimension 0.748" L x 0.591" W (19.00mm x 15.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 20GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 8GHz (Cutoff)