AE960L9091-D
Anatech Electronics Inc.
型号:
AE960L9091-D
描述:
960 MHZ LOWPASS FILTER
用户指南
Insertion Loss 0.5dB
Size / Dimension 1.500" L x 0.500" W (38.10mm x 12.70mm)
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 220MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Frequency 960MHz (Cutoff)