AF0201JR-072M2L
YAGEO
型号:
AF0201JR-072M2L
描述:
RES 2.2 MOHM 5% 1/20W 0201
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 MOhms
Series AF
Power (Watts) 0.05W, 1/20W