AF1210FR-07127KL
YAGEO
型号:
AF1210FR-07127KL
品牌:
YAGEO
封装:
1210
描述:
RES SMD 127K OHM 1% 1/2W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 127 kOhms
Series AF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W