AF162-JR-0782KL
YAGEO
型号:
AF162-JR-0782KL
封装:
0606
描述:
RES ARRAY 2 RES 82K OHM 0606
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0606
Series AF162
Power Per Element 62.5mW